| lsgsfh a întrebat:

tot eu sunt.de data asta am o problema cu calculatorul.adica de fiecare data cand vreau sa descarc ceva nu pot mereu imi spune ca este un program executabil...si nu prea stiu ce sa fac.ma puteti ajuta? dau fundahappy

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este nimic anormal, la toate descarcarile se intampla asa. Programul te avertizeaza ca descarcarea este un program executabil si acesta ar putea sa contina virusi si te intreaba daca vrei sa continui descarcarea, mai ales daca nu recunoaste furnizorul programului ce-l descarci. Daca vrei sa-l descarci dai OK si descarci in continuare. Numai bine!