| vladionut94 a întrebat:

Buna TPU am achizitionat in custodie un reciver kaon na 1410 hd de la rcs&rds care poate sa inregistreze programe si sa faca time shiting in timp real dar problema este ca daca vreau sa inregistrez ceva se blocheaza reciveru si trebuei sa il scot din priza si il pornesc si merge perfect daca vreau sa fac time shiting merge fara problema dar cand apasa pe buton de rec se blocheaza imaginea si mere doar sunetul ce sa fac?
ps:am incercat cu maim ulte stickuri si chiar un HDD extern de 1Tb de ce nu e vorba de la stick sau hdd oare se poate face ceva sau trebuie sa il schimb
pps: dau funda pentru raspuns

1 răspuns:
| RC_Ella_1978 a răspuns:

Eu zic sa te duci la RDS si sa le explici daca este stricat iti da altul iar daca functioneaza si nu sti u sal utilizezi iti va explica