| Dia a întrebat:

Am auzit ca au venit firme din spania ca sa construiasca autostrazi in romania. Voi stiti? Daca stiti vreo informatie, un site, un nr de telefon, orice informatie, va rog spuneti-mi. Multumesc.
Funda. :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambasadorul Spaniei în România, Estanislao de Grandes Pascual a declarat că autorităţilor române pot lua exemplu oamenii de afaceri spanioli în privinţa folosirii fondurilor europene.

"Oamenii de afaceri spanioli sunt conştienţi că România este o ţară cu un mare potenţial economic. În România sunt prezente majoritatea marilor companii spaniole, dar şi firme mici şi mijlocii", a declarat Estanislao de Grandes Pascual. El a afirmat că 2010 va fi un an intens în privinţa investiţiilor făcute de oamenii de afaceri spanioli în România.

1 răspuns:
| marian000 a răspuns:

Zdsad