| lungu_8212 a întrebat:

Spuneti-mi toate avantajele pe care le stiti si care le au unele tari precum anglia. spania, germania etc. fata de romania. Sunt foarte multe peste 10 dar voi spuneti-mi-le pe toate pe care le stiti. Funda mare pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| benny a răspuns:

Iti spun unul singur: Romania este in urma cu 30 de ani fata de Anglia, Germania, Spania, etc si aici tragi tu concluziile

1 răspuns:
| sushi16 a răspuns:

Dupa parerea mea, Romania este foarte faina fata de celelalte tari, precum SUA. Cred ca singurul punct de vedere care ne dezavantajeaza este ca nu sunt in ritm cu tehnologia si ca parem o natie de raufacatori si de celelalte. Dar avem o cultura si o traditie foarte frumoasa. Poti compara SUA cu Romania din punct de vedere cultural. Aici mi-am zis oftul. Sper ca ti-am fost de ajutor big grin