| denisa17 a întrebat:

Buna TPU.
am auzit de la un amic ca se poate face sa ai multi mess fara sa descarci acel program de pe net, si ca se poate face sa deschizi mai multe ferestre de winamp in acelai timp.pls care stie daca e adevarat si cum se poate face

1 răspuns:
| Fluture14 a răspuns:

Nu cred ca poti sa ai multi mess fara program, iar cu ferestrele de winamp ce sa zic, mie imi apar 3 - 4 ferestre atunci cand am calculatorul intepat si dau in continuare dublu click pe pictograma ca se deschida. thinking big grin