| rooxaNaa a întrebat:

Buna TPU.am de facut un referat la franceza despre parcul Asterix din Franta! si imi trebuie si imagini daca ma puteti ajuta, si cat mai repede, va rog :*

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

http://www.gregscoasterphotos.com/images/pa/castle.jpg
Poti cauta mai multe imagini folosind google imagini.

| rooxaNaa explică (pentru alessia5158):

Da dar trebuie si detalii despre parc si trebuie in powerpoint...habar n-am cum se facebig grin

| alessia5158 a răspuns (pentru rooxaNaa):

Nu te pot ajuta cu asa ceva --- imi pare rau! Pentru detalii, iti sugerezi sa faci o cautare pe Google dar in limba franceza.

| rooxaNaa explică:

Pai trebuie detalii despre parcul Asterix din Franta, imi trebuie si imagini.

| rooxaNaa explică:

Poti sa ma ajuti?