| Izabella97777 a întrebat:

Buna TPU:* am doua pagini una de 10 si una de 1611 like.am incercat sa-i schimb numele paginii mari si nu a mers, in schimb la cea de 10 like am reusit.nu stiu care este problemathinking ma puteti ajuta? fundalove struck

Răspuns Câştigător
| kiddscream a răspuns:

Heiii. Si eu am 3 pagini de facebook. cea mai mare e de 16.870... si. nu mai poti schimba numele la paginile mari..si eu am incercat. poti shcimba numele doar cand pagina este facuta recent si nu este mare. sper ca te-am ajutat :*

| Intrebari200 a răspuns (pentru kiddscream):

Din curiozitate imi poti da detalii despre ce anume este pagina ta big grin si daca se poate si linkul de facebook (si cum anume ai ajuns la acel numar destul de impresionant de like-uri ) Multumesc.

| kiddscream a răspuns (pentru Intrebari200):

Pai simplu. am cautat admine. adica puneam admine incontiinuu si ma enervam ca nu erau active. si pana la urma am gasit caateva admine mai active..secretul este sa ai vreo 4-5 admine care sa fie active...sa pui chestii interesante... sa faci povestii..jocuri. legende acum ca tot e halloween. chestiii pentru fete adica..cum sa arate parul asa. sau. sa ai tenul asa ceva de genu asta..si chestiile mai creepy sunt de ajutor. legende infricosatoare. povestii. poze. chesti din astea :* sper ca te-am ajutat :*

| Intrebari200 a răspuns (pentru kiddscream):

Hmm. Ok. Doar ca eu sunt baiat deci sunt mai putin cunoscator de lucruri de genul acesta happy ( ma refer la ceea ce spuneai "pentru fete")Insa doresc sa imi deschid o pagina si eu happy Multumesc pentru sfaturi.

| kiddscream a răspuns (pentru Intrebari200):

Aaa nu stiam ca esti baiat laughing...sorry. si despre ce ai vrea sa fie pagina aceea?

| Intrebari200 a răspuns (pentru kiddscream):

As vrea sa postez tot felul de imagini motivante, amuzante, informatii despre cantareti(e), sportivi, recorduri, ce se intampla prin Romania, traseuri turistice si proverbe, zicatori, muzica happy

| kiddscream a răspuns (pentru Intrebari200):

Aha... pai bafta cu asta. uite daca vrei sa te mai ajut cu ceva id-ul meu... izaa. izukaaa E UN ID VECHI SI PROSTESC NU IL LUA IN SEAMA laughing)). vreau sa mi-l schimb dar am prea multe contacte in asta. so.

7 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Daca ai peste 100 like nu mai poti schimba numele.