| nekmario a întrebat:

Buna TPU am facut cu cineva schimb de pagini pe facebook si de ce nu pot schimba numele paginii?

3 răspunsuri:
| Lia_Emi_2000 a răspuns:

Pentru ca cel cu care ai facut schimb si-a schimbat numele pagini de prea multe ori...

| Exposito1 a răspuns:

Ori si-a schimbat de prea multe ori numele pagini ori a trecut de 200 de pagina si nu mai este voie.

| Alexa1313 a răspuns:

Nu poti schimba numele pagini daca pagine este trecuta de 200 like-uri, asa este regula la facebook... sper ca te-am ajutat