| mihaela997 a întrebat:

Hey! Vreau sa schimb numele paginii unei pagini dar nu merge.Am dat la facebook help, am citit de acolo, am facut exact ce scria dar nu a mers. Stie cineva cum pot schimba?

Răspuns Câştigător
| Andruta12 a răspuns:

Facebook->Foloseste facebook ca (numele paginii)->editeaza pagina->actualizeaza informatii->acolo iti apar mai multe campuri scrii noul nume la denumire->salveaza modificarile

Daca ai in engleza facebook-ul
Facebook->Use facebook as(numele paginii)->Edit page->Update infhirodin nou iti apr aceleasi campuri si dai la Name->Save changes
Daca nu merge imi pare rau dar eu asa reusesc

1 răspuns:
| dianaaaaax a răspuns:

Exact cum a zis Andruta12. Dacă nu merge, e din cauza că pagina are multe like-uri. De obicei, poţi schimba numele pâna la 100 de like-uri, dacă depăşeşte. nu mai poţi. Sper că te-am ajutat, pa-pa.