| AnjaAHUI a întrebat:

Am făcut școala de șoferi în Argeș, am dat sala și am dat orașul, unde am picat. M-am mutat la București pentru facultate și aș vrea să dau orașul aici, deoarece îmi este greu să tot fac naveta pentru câteva ore de condus. Din câte am înțeles, există această posibilitate, atâta timp cât am buletin de București sau îmi fac mutație. Întrebarea mea este dacă mai trebuie să mai dau o dată sala și aici, la București?

2 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Faci rost de mutatie (daca esti la camin o ai deja) si daca nu ti-a expirat dosarul te inscrii direct la traseu

| Danu19999 a răspuns:

Salut. Nu, numai trebuie sa dai odata sala. Daca ai luat-o, dai doar traseul.