| LaElly11 a întrebat:

M-am mutat recent în București, dar încă nu mi-am schimbat buletinul. Aș vrea să mă înscriu la școala de șoferi, însă întrebarea mea este - Mă pot înscrie la o școală de șoferi în București neavând buletin de București?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti face scoala de conducere in Bucuresti, nu are importanta ca ai sau nu domiciliul sau resedinta acolo.
Doar examinarea o poti sustine numai in judetul unde ai domiciliul sau resedinta (flotant). Este bine sa sustii examinarea acolo unde faci scoala de conducere.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La scoala te poti inscrie. La examen nu.

| zilog a răspuns:

Se poate eu am buletinul la Cuca Măcăii și am făcut mai multe școli de soferi in Bucuresti.
Am dat peste o grămadă de nenorociti care mi-au luat banii si o scoala in general a dudat chiar si 1 an pentru că tot nu găseau ore masina
imi spuneau ca toate orele sunt luate
ca nu mai au locuri
asa ca expira dosarul iar trebuia sa platesc o scoala noua
mai bine faci scoala cu un instructor particular care are doar o masina si el e propriul lui stăpân ca sa iti dea o data dosarul ala si gata

VEZI REITINGUL GOOGLE ce spun oamenii de rău despre scoala la care vrei sa te inscrii!

pentru ca fiecare scoala daca cauti scoala si locatia pe google gasesti cum ii injura oamenii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar nu poti sa dai examenele acolo