| teleana a întrebat:

Am multi MB dar nu imi merge internetul pe telefon. Am incercat sa umblu pe la setari dar nu prea stiu. Sunt pe Orange si am telefon LG C330

Răspuns Câştigător
| Mihai_Răileanu_1991 a răspuns:

Intra aici si iti comanzi setarile http://www.orange.ro/setari-telefoane/

4 răspunsuri:
| DeidaraXR1 a răspuns:

Depinde in ce zona esti presupun. Daca esti intr-un oras nu ar trebui sa ai probleme.

| Rëndark a răspuns:

Iti trebuie setarile pentru net. incearca la *100# sau suna la 484 si cere setarile.

| valentin1915 a răspuns:

Salut cauta pe google asa setari internet Orange LG c330 si acolo o sa-ti apara Orange si setari despre telefon de acolo iti spun ei restul bafta happy

| Costel_Vologa_1999 a răspuns:

Am si eu o problema asemanatoare, sun la 333 si imi zice ca am 6gb mb, dar nu imi merge... ce pot sa fac?