| Bella99 a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi din partea dvs.planific in scurt timp sa imi cumpar un telefon nou Orange Stockholm
in rate...imi puteti spune mai amanunt despre acest telefon si despre conditiile ratelor. mersi anticipat!

1 răspuns:
| calinut1 a răspuns:

Eu nu as recomanda acest model de telefon pentru ca nu e stralucit. mai bine alt model. si inainte de a face rata verifica mai multe magazine ca poate gasesti mai ieftin ca la Orange. iar pentru detalierea so conditiile ratelor du-te la un punctu respectiv Orange sau daca nu da la contat si contactezai telefonic sa iti dea detalii. dar inca o data nu recomand acest model de telefon. si nu iti pot zice alt model ca nu stiu cati bani ai fi dispusa sa dai pentru un telefon si cat de mare rate ai putea sa o platesti