| VictorL a întrebat:

Buna TPU am nevoie urgent de un script al unui formular de contact. El trebuie sa contina:Loghin, Parola si buton de trimitere Va rog sa puneti inloc de email-ul din formular (la care se trimit adresele) email-ul meu:victorleca2012@gmail.com Si sa poata trimite catre mine sa nu apara ca si cand trimite prin email doar sa apese trimite si gata si sa apara un mesaj de confirmare sau chiar si fara mesaj daca sepoate va rog cat mai rapid. Cei care se pricep in html poate sa ma ajute va rog... Funda!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta nu il faci in html ci in php si da un search pe google ca ai sa gasesti o groaza de exemple

| VictorL explică:

Vreau sa stiu cum sa-l pun cu ajutorul wix.com va rog sa ma ajutati dati-mi mai multe informatii