| dedeutza_4556 a întrebat:

am o intrebare la care caut raspuns si nu gasesc... ce intelegeti prin,, momente de vis "? scriu un articol si nu gasesc raspuns la asta! ajutor! dau funda

Răspuns Câştigător
| CatalinInside a răspuns:

"momente de vis'', visuri devenite realitate pe moment, momente la care nu am sperat, dar am visat.

1 răspuns:
| Freaky a răspuns:

Acele momente care sunt atat de placute si de frumoase, incat crezi ca fac parte dintr'un vis... Expresie asemanatoare cu "ma simt de parca as visa".