| Albinuța767 a întrebat:

Dau funda! Duminică de afișează rezultatele de la examen dar nu știu unde, cum scriu ca sa găsesc localitate și pe ce site ar trebui sa caut? Va rog ajutor!

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la scoala unde ai dat examenul si vei gasi la avizierul scolii.
Cum nu este obligatoriu ca exmanele sa fie avertizate pe internet, marea majoritate a scolilor vor avertiza rezultatele doar la avizierul din incinta scolii.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acestea sunt site-urile pentru Evaluarea Națională :

http://evaluare.edu.ro/ - aici apar notele obținute la E.N.
http://admitere.edu.ro/ - aici vezi la ce liceu ai fost repartizat și la care trebuie să duci dosarul de înscriere + ierarhia la nivel județean și alte lucruri interesante.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Se afiseaza LUNI, nu DUMINICA!

| BlankWhite a răspuns:

Se vor afisa mai intai la avizierul scolii, iar mai apoi pe site-ul edu.ro.

| Albinuța767 explică (pentru BlankWhite):

Mulțumesc mult pentru răspunsuri.

| BlankWhite a răspuns (pentru Albinuța767):

Eu am raspuns mai repede, si persoanei careia i-ai dat funda a scris exact ce am spus eu, dar asta a fost decizia ta. :/

| Albinuța767 explică (pentru BlankWhite):

Scuze