| Tobbyas a întrebat:

Am o intrebare referitoare la folile de protectie ale telefoanelor. Detin un iPhone 4s alb, iar de curand i-am pus o folie simpla pe display, intrebarea este, folia simpla ( 10 lei ) apara display-ul impotriva zgarieturilor fine ( de buzunar )?

3 răspunsuri:
| Iunona a răspuns:

Da, si de picaturile de apa. Eu mai ascult muzica pe el cand fac baie si e ok. L-am si scapat pe jos, nu are zgarieturi. Dar am si folie si antisoc ( cadru roz de ceva moale ca un cauciuc).

| kitra97 a răspuns:

Da si te tine mai mult timp fara folie se zgarie foarte repede fiindca este foarte semsibil ecranul... sper ca te-am ajutat sa intelegi.

| Ronald0 a răspuns:

De curand am schimbat folia si nu avea nici cea mai mica zgarietura display-ul. Este foarte utila.