| golem2345543 a întrebat:

Am o mare problema!
Daca o anumita persoana imi trimite azi un colet din Germania cu DHL ajunge pana vineri?(azi este luni) fiindca vineri am nevoie de el. RASPUNS URGENT!
DAU FUNDA GARANTATA!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Daca este trimisa cu mentiunea "fulger" sau urgenta prioritara, atunci iti ajunge si pe varful muntelui in 4 zile.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Azi este încă Duminică

| alina2k18 a răspuns:

In prnicipiu ajunge marti in RO, dar suna la ei imediat ce vezi ca a ajuns in RO [ vezi cu codu ala de urmarire cand ajunge in tara], pentru ca pana il proceseaza dureaza si 2 zile...

| Anon31241212 a răspuns:

Da ajunge. Eu am comandat din Spania si a venit in 4 zile.