| Georgic7 a întrebat:

Daca imi trimite cineva viner din Brasov/Oradea un colet prin FanCurier, mic de 200, imi poate ajunge sambata sau duminica? Am nevoie de colet urgent! Mersi.

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Cu fan courier stiu ca iti ajunge a doua zi, deci daca azi (pana la ora 18 cred) il preia curierul ajunge pe vineri. in week end nu stiu daca fac livrari.

1 răspuns:
| greyhound a răspuns:

Fan Courier lucreaza si Sambata, dar iti face livrarea numai daca expeditorul scrie pe awb, "livrare sambata", altfel ti-l aduce luni