| PastramăDeElefant a întrebat:

Am o mare problema eu fac gameplay`uri si le pun pe youtube.Problema este ca gameplay`urile le fac 1280p(HD) si cand incarc pe youtube mi se face 480p.Dece? Si daca este o solutie ziceti`mi si mie cum sa fac sa fie HD. Vreau raspunsuri cat mai clare DAU FUNDA LA PRIMUL RASPUNS CORECT!

Răspuns Câştigător
| DragoStefaN a răspuns:

1280p nu este suportat de youtube. Maxim este 1080p. Cauta un program gen Sony Vegas sau ce program folosesti tu pentru editarea filmuletelor si reducel la 1080p sau mai mic. Sper ca te-am ajutat cu ceva, bafta!