| Motz_Andrei_1998 a întrebat:

Buna TPU.Am o mica intrebare: ce inseamna Certificat/Adeverință de absolvire liceu?

Răspuns Câştigător
| SEMIHA a răspuns:

Bună! Certificatul/adeverința de absolvire a liceului este un document pe care ți-l eliberează liceul la care ai studiat la finalul celor 4 ani de școală. Această adeverință este o dovadă a finalizării studiilor, mai exact, absolvirea celor 12 clase.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Diploma de 12 clase care le.ai trecut esti considerat om cu studii medii