| 0PopaPorno a întrebat:

Am o problema : am un Samsung c6625 si de la o vreme nu merge sa primesc mesaje,nu merge sa ascult muzica,imaginea de fundal nu se vede,imi zice ca nu e valida,se inchide des, nu merge sa fac poze... Ce are? Niste prieteni mi-au zis ca am virusi, dar nu prea cred. Funda :d

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca poti sa il duci la reciclat...Sau incerci sa il repari, insa odata ce ti-l desfac aia la service - sa stii ca s-ar putea sa ti se strice altceva pe urma. Nu va mai fi ca nou, intact. S-ar putea sa fie o instabilitate a sistemului de operare. Poate reusesti cumva sa il updatezi.