| 0PopaPorno a întrebat:

Am o problema : am un Samsung c6625 si de la o vreme nu merge sa primesc mesaje,nu merge sa ascult muzica,imaginea de fundal nu se vede,imi zice ca nu e valida,se inchide des,nu merge sa fac poze... Ce are? Niste prieteni mi-au zis ca am virusi, dar nu prea cred. Funda :d

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Deci,nu mai merge nimic pe el! Ai doua variante: sa-l arunci (nu implica costuri) si alta este sa te duci la un service GSM sa-i rescrie softul si il faci ca nou (te costa cca 50-100 lei).