| sweetflory a întrebat:

Buna TPU am o problema cred ca mi-am taiat o alunita din greseala cu bigul dar cand am taiat-o arata ca o cojita subtire si maro nu ca o alunita si nici nu mi-a curs sange. chiar a fost alunita sau a fost altceva?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca nu te-a durut si nu ti-a curs sange inseamna ca nu a fost o alunita.

| SerafimHD a răspuns:

Daca zici ca a fost alunita ne intrebi pe noi daca a fost alunita?

| MissDi a răspuns:

Daca a fost alunita poti face cancer de piele:-|

| kingD0G a răspuns:

Du-te repede la medic si spune-i ce s-a intamplat, daca nu te duci in maxim 2-3 zile dupa ce ai zgariat sau ai rupt melanomul (alunita), exista risc de 70% de a face cancer la piele.
Du-te la medic chiar daca nu esti sigura.

Succes!