| Panzer99 a întrebat:

Am o problema cu driverul audio , lam dezinstalat din greseala si nu stiu ce driver sa iau
AM LUAT everest sa vad ce placa audio am dar nu imi arata nimic sincer nu stiu ce sa fac
datyva cu parerea plzzzzz!
fundaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| Dorin97 a răspuns:

Incearca sa dai click dreapta pe My Computer>Manage>Device Manager>Sound, Video and Game Controllers si trebuie sa iti apara driverul audio cu un semn al exclamari>dai click dreapta>Properties>Driver>Roll Back Driver.Revino si spune-mi daca iti merge daca nu iti dau si a doua solutie.