| NDNDNDS a întrebat:

Buna TPU; am o problema cu pc-u imi apare eroarea: "This file does not have a program associated with it for performing this action. Create an association in the Folder Options control panel".
Asta imi apare atunci cand vreau sa intru in toate aplicatiile in tot numai in foldere nu dar in toate aplicatiille de ex cu.exe trebuie sa dau run as administrator sa-mi mearga.

Răspuns Câştigător
| Iwao a răspuns:

Clic dreapta pe orice folder, deschide-l, clic tools\folder options\view\bifeaza "show hidden files...'\deschizi apoi fiecare partitie C, D...si stergi fisierele autorun.inf.In urma unei dezinstalari a unui program virusat sau folosirii unui stick care continea virusi te-ai ales cu acet tip de fisier.