| Maria_Ana_1995_b a întrebat:

De cand mi-am instalat messenger-ul imi apare o eroare si nu ma lasa sa intru pe mail sau pe vreo alta adresa de la status.Imi apare ce va de genul : "This file does not have a program associated with for performing this action.Create an association in the Folder Options control panel." Va rog imi puteti spune cv ca sa-l fac sa mearga? Va multumesc!

1 răspuns:
| JustCosmin a răspuns:

Nu ai specificat despre ce WIndows este vorba, dar iti voi explica pentru Windows 7. Intri in Start> Default programs> Se default programs> si din lista de programe alegi browserul pe care vrei sa se deschisa mailul sau statusul pe care dai click. Asemanator este si pentru WIndows XP.