| Stunt3r a întrebat:

Buna TPU.
Am o problema de acum o ora...
Vorbeam la microfon pe Yahoo cu un prieten si am zis sa descarc skype, l-am descarcat am facut conferinta cu mai multi prieteni sa vorbim la microfon si dupa 1 - 2 ore dintr-o data cand vorbesc in microfon se aude ce spun si in boxe... chiar daca inchid toate programele face la fel, am dat si rr la pc.

Ce trebuie sa fac sa nu se mai auda asa?

1 răspuns:
| SunshineLove a răspuns:

Si eu mai patesc asa...dar mi-am dat seama ca se intampla asa dupa ce vorbesc mult la micro...nu stiu daca este vreo solutie pentru asta thinking poate daca astepti vreo 10 min si pornesti din nou microfonul nu vor mai fi probleme happy Funda pls?puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes