| MariusToc a întrebat:

Salut, am o problema cu skype. Toti cu care vorbesc pe skype spun ca ma aud foarte bine, dar un anumit prieten spune ca nu ma aude deloc. Eu il aud foarte bine, dar el nu. Am facut si testul acela pentru microfon si am iesit bine. Care ar putea fi problema?

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Daca tie iti merge bine testul si merge bine cu toti in afara de el problema nu e de la tine, e de la el.
Cel mai problabil probleme de internet.
Bafta

| MariusToc explică:

Nici pe altcineva nu aude. Cu microfonul nu are problema pentru ca il aud toti, dar el nu aude pe niciunul. Ce ar putea fi?

| ald a răspuns:

Problema este la prietenul tau.Intreaba-l daca merge sa vorbeasca cu altcineva. Daca este adevarat, nu stiu ce sa zic. Daca nu, rezulta ca el are o problema cu microfonul. FUNDA?