| Erika120192 a întrebat:

Bună TPU :)
Am o problemă.La Facebook nu mai îmi apar prietenii conectaţi acolo în stânga unde arătau mai multe pătrăţele cu pozele lor de profil.Am făcut un printscreen să vă arăt.Acolo unde am pus semnul "?" trebuiau să îmi apară prietenii conectaţi. Uitaţi cum imi apare mie :
http://i.imgur.com/ubtQp.png
A apărut aşa dintr.o dată..cum pot face să îmi apară iar?
Mulţumesc :-*!

1 răspuns:
| Escu_Papadie_1962 a răspuns:

Buna seara! Si eu am aceeasi problema, de ieri, 10.09. 2012, dar numai pe un cont... Pe un altul, nu. Astept raspuns cu acelasi interes ca si ApaPlata. Multumesc anticipat!