| Izabella97777 a întrebat:

Am o tableta si nu pot s-o conectez la internet prin wi-fi.Imi arata ca se conecteaza dar nu prinde semnal si nu pot intra pe internet de pe tableta, in schimb laptop-ul meu este conectat tot prin wi-fi si merge perfect.Acum cateva zile mi-a mers si pe tableta, dar nu mai mult de 15 minute.Ma poate ajuta cineva? Dau fundita

1 răspuns:
| Florian_Geany_1972 a răspuns:

Este foarte simplu, uite aici:
-Daca ai un aparat(router), pe care il folosesti, scoate-l din priza si baga-l din nou...dar lasa-l cam 10 secunde
-Funda?