| DANNA99 a întrebat:

Am plobleme cu chat-ul de la facebook se deconecteaza intruna, stie cineva de ce? Funda Promit :*

Răspuns Câştigător
| Ciuciulina34 a răspuns:

Si mie e la fel... nu stiu din ce cauza...e de la facebook poate renoveaza poate fac ceva in scurt timp nu o sa mai faca asa si nici nu o sa observi ca va fi normal

funda?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Mai ai si alte programe deschise? Inchide-le! Lasa doar browserul deschis.

| BaRoN92 a răspuns:

Buna!
Incearca alt browser de internet
Exemplu: mozilla firefox, google chrome, opera etc.

| DANNA99 explică (pentru BaRoN92):

Folosesc mozila firefox

| Al999 a răspuns:

Si eu am patit la fel uitate la internet de la el este la mine asa a fost.