| GeorgeC a întrebat:

Am si eu o intrebara: de unde pot descarca harti pentru nokia 6234 care nu trebuie internet pentru ele?

Dau funda! Deoarece caut de muuultt.

Răspuns Câştigător
| krysstal a răspuns:

Salut. Eu am un Nokia x6 de 1 an si are gps incorporat. Harti am gasit pe site-ul lor de pe nokia.ro si cauta pe acolo, la suport parca. Dar hartile alea nu merg nici la mine far conexiune la internet:nu conteaza de care:3G, edge, wlan. Numai sa se poata conecta la internet, si nu consuma foarte mult trafic, doar se conecteaza la contul tau de Nokia si sincronizeaza hartile cu evenimente, sateliti la care se conecteaza. Deci nu cred ca exista harti pentru Nokia care sa nu trebuiasca sa te conectezi la net. Fratele meu are Nokia n95. Aceeasi problema. Eu is pe Orange. Este oferta cu minute, mesaje si trafic de internet, vreo 150 mb. Pot sa-l las sdeschis nonstop o luna, k tot nu poate sa consume atat.

1 răspuns:
| ღAღdღaღ a răspuns:

Eu am harta,gps, si mai multe chestii. Dar, da trebuie si internet. :-)