| Morooo a întrebat:

Am si eu o intrebare.Acum cateva zile mi-am luat un telefon.Pe el am multe aplicatii de unele am auzit dar nu stiu cum sa le folosesc si de unele nu am auzit.Ele se folosesc bine inteles cu conexiune la internet(Wi-fi). Costa ceva? Acestea sunt aplicatiile:1MobileMarket,Es Explorator, Document to go, Drive, Dobe AIR, Adobe Reader, Flash player, Gmail, Kinsoft Office, Magazin Play, RoTaxi, Google Talk, Task Manager,, Tuneln Radio, Setari google, Twitter, Browser...As vrea sa stiu cat mai repede si raspunsul pentru fiecare sa contina:detalii si daca costa ceva fiecare aplicatie.Nu le-am descarcat eu, asa sunt de pe mobil. Dau funda, multumesc mult.O seara cat mai frumoasa si multa fericire, va pup!

1 răspuns:
| andra181988 a răspuns:

Daca nu intri pe ele nu costa absolut nimic. ai grijadaca folosesti date mobile(alea de le platesti in abonament/pe cartela) ca poate isi mai fac update-uri si consuma, pe Wi-fi nu trebuie sa-ti faci griji.