| salezan a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare cum pot vinde niste monede vechi unor colectionari sau unor persoane care le colectioneaza monedele dateaza din 1880-1940 si 1973-1954 multumesc

4 răspunsuri:
| KindduOullie a răspuns:

Pe ebay sau pe tocmai.ro si mai ai inca o sansa pe mercador.ro esu ti-as recomanda sa pui pe fiecare dintre site-uri ca fiecare site in plus o sansa u\in plus. big grin

| salezan explică (pentru KindduOullie):

Multumesc pentru raspuns si am sa intru sa le bag =)

| Cristian_Olanescu_1995 a răspuns:

Pune anuntul pe ebay, acolo sunt foarte multe persoane care cumpara lucruri de colectie happy