| andulovecrazy a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o intrebare pentru cei care au tableta.Pe tableta te poti juca si jocuri de pe facebook? Mai exact farmville.Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| patiiipatiii a răspuns:

Depinde ce tableta ai, daca ai una la care merge sa intri pe internet, te conectezi si intri pe facebook, si te joci, sau daca ai sistemul android poti descarca o gramada de jocuri gen farmville, dar si alte jocuri super. Funda?

| andulovecrazy explică (pentru patiiipatiii):

Si pe Ipad merge?

| patiiipatiii a răspuns (pentru andulovecrazy):

Pe Ipad merge sa intri pe net si sa te joci, dar Ipad-ul nu are sistem android, ca sa poti descarca jocuri asemanatoare dar merge. Fundita?