| alexutzu1230 a întrebat:

Am o intrebare! ..Pe tableta poti juca jocuri gen mt2 sau shaya?

2 răspunsuri:
| Kindly a răspuns:

Cea mai mare prostie e sa-ti cumperi o tableta doar pentru simplu fapt ca are jocuri. O tableta ar trebui sa-ti foloseasca pentru informare, socializare, placere auditiva, nu zic ca nu si putin divertisment cateodata dar nu cred ca tu ai mai fi avut bani de tableta daca parintii tai ar fi avut si ei tableta si s-ar fi jucat toata ziua pe jocuri aiurea care nu fac decat sa te ajute sa pierzi timpul degeaba in loc sa faci ceva mult mai folositor. Ce ti-am zis ia-l ca pe un sfat, fara suparare... O zi buna!

| alexutzu1230 explică (pentru Kindly):

Nu am spus ca mi-a iau pentru jocuri.dar am intrebat, de curiozitate..Nu m-am suparat