| anonimevere2013 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare sa raspunda cei care stiu suna asa meam facut un forum si nu-l gasesc nici eu pe google nici alte persoane am scris adresa nu a mers titlul nici asa si am si am auzit ca trebuie sa pui ca motor de cautare google poate cineva sa ma ajute sa pun ca motor de cautare google cine imi da cel mi bun raspuns primeste funda va multumesc celor care imi raspundeti.

5 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

Dar tu ce motor de cautare ai acum?

| Brotacelul a răspuns:

Vezi sa nu fie blocat site-ul, astfel incat sa nu poata fi gasit de motoarele de cautare. Eu mi-am facut site pe www.ucoz.ro - si am avut o astfel de restrictie in primele 30 de zile...

Răspuns utilizator avertizat
| anonim5543 a răspuns:

Buna, pai trebuie sa fie si el mai populat cauta multi oameni pentru comunitate fa-l cunoscut il poti hosta.

O zi buna!

| animalBEE a răspuns:

Daca ai dat search pe google si nu a aparut e din cauza ca nu l-ai inregistrat in motorul lor de cautare. nu am m-ai facut de mult asa ceva, cauta tu detalii cum sa il inregistrezi. la fel trebuie si pentru yahoo si pentru toate(cred)