| ☆ Ilinca☆ a întrebat:

De ce cand vreau sa raspund la intrebari imi apare asa"Pentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici". Am apasat "click aici"dar nici un rezultat!straight faceFunditawinking

Răspuns Câştigător
| Mara_9790 a răspuns:

Buna! Dai click acolo, apoi ti se va trimite un mail.intri pe adresa ta si iti va aparea un link dai clik pe el si gata!
Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| madda9588 a răspuns:

Trebuie sa intri pe mail'ul tau.Vezi in inbox ce mail'uri de la TotiPentruUnu ai si dai click pe link'ul care iti apare acolo.
Dupa asta ar trebui sa mearga.winking

| Buggz a răspuns:

Pey... trebuie sa dai clik acolo, si dupa aia ar trebui sa iti vin un email pentru confirmare. Daca nu-ti vine ori ai scris mail-ul gresit cand ti-ai facut contul ori trebuie sa astepti pana iti vine email-ul de confirmare.

| SaMoriTu a răspuns:

Nu poti sa faci nimic trebuie sa asteptsi! mai bine ai verifica mereu imbox`ul si spam`ul
am patsit`o si eu... si am asteptat 2 zile angry
sa`mi apara acea confirmare big grin
si nu uita sa dai click pe acel link
sper ca te-am ajutat big grin