| sNoRe a întrebat:

Buna TPU am si eu un BlackBerry 8310 si nu pot sa primesc melodii/poze prin bluetooth si nu am incercat inca sa vad daca pot trimite eu la altcineva ceva?!?!

Cine ma ajuta si pe mine are o funda big grin happy

Răspuns Câştigător
| d3monyc a răspuns:

La BlackBerry trebuie sa intri in media apoi intri la melodii acolo la tine si dai acolo ceva legat de bluetooth (receive file ) nu mai tin minte exact nu mai folosesc BlackBerry dar acolo era problema pe care o aveam si eu, incerca cum am zis eu si ai sa vezi ca merge big grin

1 răspuns:
| sNoRe explică:

Mersi fain merge acum cum ai spus tu si am gasit si pe net happy