| NoNaamexD a întrebat:

Am un calculator de 6 ani si acum cand il deschid mi se inchide monitorul si eu tin impins catre monitor cablul de alimentare de la curent apoi se aprinde ecranul si se stinge cateodata nu se stinge... L-am dus si la reparat si degeaba de vreo 2-3 ori mi s-a deschis perfect dupa ce l-am dus la reparat si apoi aceeasi problema...Stie cineva de ce? Va rog frumos sa raspundeti cine stiehappy Si am uitat sa mentionez calculatorul este tipul benq fp71g. Dau si fundoiu! FUNDOIU MARE DE DATA ASTA!

Răspuns Câştigător
| robert_4988 a răspuns:

Te-ai uitat la firul ala care merge din pc in monitor... ai grija sa faca bine contact

FUNDOI?

1 răspuns:
| csnexus a răspuns:

Pai 1 se poate sa fie o problema cu priza
2 ori s-a cam bulit monitoru
3 cea mai usoara solutie fara chinuri ia-ti altul