| AcidCuSange a întrebat:

TPU! Am un telefon cu touch screen, anume LG P350.Doresc sa stiu cum trimit melodii prin bluetooth.

10 răspunsuri:
| Chrisz a răspuns:

Incearca asa : Intra unde ai melodia, si fara sa pornesti melodia, cauta optiunea de trimitere prin bluetooth.Trebuie sa fie undeva pe la optiuni, dai trimitere, si mi se pare ca poti bifa sa trimiti mai multe melodii (din pacate nu stiu meniul telefonului).Dar fa cum ti'am zis, intra la melodii si da'i direct la optiuni, fara a reda melodia, si va trebui sa mearga! Spor.

| AcidCuSange explică (pentru Chrisz):

Cum i-am zis si lui Madyyyyyy... Eu am doar :
-Redare
-Adaugare ca lista de redare
-Utilizare ca ton de apel telefon
-Stergere
-Detalii
-Cautare [Muzica, Navigator, Youtube.]

| Chrisz a răspuns (pentru AcidCuSange):

AI incercat fara sa pornesti melodia?!

| AcidCuSange explică (pentru Chrisz):

Da.Dar tot aceleasi optiuni imi apar.

| alexxxu a răspuns:

Salut! am si eu un LG p350 si la fel ca Acid nu mi merge sa trimit melodii..am facut ce ati zis da in stanga sus nu mi apare nimic. Ajutati ma va rog [dau funda]

| Mitzu7 a răspuns:

Intra pe google play si scrie file manager. Funda?

| EnTuZiAsM a răspuns:

Trebuie sa ai o aplicatie care se numeste ThinkFreeOffice intri pe ea si acolo iti va aparea cum iti apare (la alte telefoane) fisierele mele... sau ceva gen si acolo gasesti melodiile si imag. si tot... si trimiti normal prin bluetooth

| Madyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy a răspuns:

Pornesti melodia te duci in partea din stanga sus si dai pe trimitere prin - bluetooth.

| AcidCuSange explică (pentru Madyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy):

Eu am doar :
-Redare
-Adaugare ca lista de redare
-Utilizare ca ton de apel telefon
-Stergere
-Detalii
-Cautare [Muzica, Navigator, Youtube.]Nicio aplicatie in plus sau in minus.

| Bogdan-Daniel_Chivu_1990 a răspuns:

Intri in folderul unde ai muzica, tii apasat pe melodia care vrei sa o trmiti...dai trimitere si bluetooth