| alexalexx98 a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy Y duos S6102 si as vrea sa instalez un Android pe el, puteti sa imi ma ajutati cu un link de unde pot descarca un android compatibil cu androidul compatibil cu telefonul meu si sa imi explicati cum se face?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai deja android pe el.Din fabrica. Poate vrei sa spui ca vrei upgrade la ce ai acum. Daca nu a aparut alta versiune de android pentru tipul tau de telefon, oficial, nu poti.

| stlucian a răspuns:

In general upgrade-ul se face automat dar poti incerca:

Applications > Settings > About Phone > Software update > Check for update