| Panteraa a întrebat:

Am voie pe avion in bagajul de mana cu pastile-capsule vitamine? Nu mai am ambalajul original si le-am pus intr-un recipient mic trasparent. Pot sa creadă cei de acolo că sunt altceva?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar unde vrei sa mergi? Peste tot este covid, nu este o idee bună sa pleci nicăieri.

| mihai69 a răspuns:

Ai voie dacă sunt medicamente pentru care ai rețetă.

| Panteraa explică (pentru mihai69):

Am trecut cu nurofen fără probleme, doar că era în ambalaj original, asta ar fi problema că nu mai am cutia lor.

| T0T a răspuns:

Cum să creadă? Se merge pe crezut? Trebuie să aibă dovezi.
PS. Ai imaginea aia de profil de ani de zile. Tu chiar nu te plictisești de ea?

| Panteraa explică (pentru T0T):

Și asta este o problemă existențială? Poza mea de profil? Nu poți dormi la noapte știind că am poza de profil de ani de zile?

| T0T a răspuns (pentru Panteraa):

Am făcut o remarcă. Pot dormi foarte bine. Ești plictisitoare și statică. Asta e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa aiba ambalaj