| elenasofia a întrebat:

Buna TPU
am vrut sa blochez un nr. si din greseala am dat altceva si acum toate apelurile merg la acel nr. Ce sa fac?
Urgent. funda

Răspuns Câştigător
| RoxanaGhost a răspuns:

Şi mie mi s-o întâmplat[am Samsung C330K] Deci dai la setări-->apeluri-->redirectionare apeluri-->anulare toate.Şi după ce ai dat incerci de pe telefonul fix să te suni să vezi dacă îţi vine apelul pe telefonul tău. Sper că te-am ajutat.O seară plăcută :*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri la setari, apeluri -> redirectionare apel -> anulare.
Sau, si mai usor, iti resetezi telefonulwinking.

| agentul007 a răspuns:

Ai redirectionat toate apelurile care vin pe telefonul tau, catre acel numar.
Trebuie sa intri iar acolo unde ai facut asta (acum depinde ce telefon ai). La mine este la Call Setting->Call Forwarding si vezi acolo pe la Alway forward sau depinde...

Eu pentru a bloca un numar, tot la Call Setting am Blacklist, unde daca adaug un numar, cand va suna apelul acestuia va fi respins, daca ai Android, sau IOS sunt si aplicatii pentru aces lucru.

| Felicica a răspuns:

Trebuie sa pleci la compania de unde tiai luat telefonul sau la un officiu Orange, moldcel si singura poti sa intri chiar in satari sa dezactivezi aplicatia..in setari la apel

| Alexandra_Neagu_1996 a răspuns:

Intra a setari-->redirectionare apel si de acolo stergi numarul happy