| adorablegirl a întrebat:

am windows 7. cum fac un power point? funda. help mee

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iti trebuie Microsoft Office 2010.Intra pe site-ul oficial al lor.Il gasesti trial 60 de zile.Iti trimite si un serial de 25 caractere pe e-mail.

| MoneyMoney a răspuns:

NU contează ce Windows ai întrebarea este dacă ai instalat MSOffice pe computer şi de acolo găseşti PowerPoint-ul! Eu acum am terminat de făcut un ppt şi-un pps pentru o fundă pot reveni cu mai multe detalii!winking

| emil11 a răspuns:

Ce intrebare tapita, cu powerpoint de la office.happy

| FiddleStick a răspuns:

Power point este un program.
deci nu poti face un power point.
poti lucra in el fel de fel de prezentari grafice.
ca sa-ti faci o idee uite-te aici :
http://www.nicepps.ro/

| Moshu59 a răspuns:

Trebuie sa-ti instalezi Microsoft Office PowerPoint! Simplu, nu?

| adorablegirl explică:

Nu o prea am cu it. dar mam descurcat orkm mersi

| Adrian159 a răspuns:

Pai descarci prima data de pe internet power point ...si te apuci de treaba... daca nu stii sa lucrezi in power point cauta un tutroial pe internet