| rossye9 a întrebat:

Am windows vista si nu imi merg unele jocuri vechi precum -prince of persia 2 classic- sau -shadows knights-... inainte aveam un calculator dell si mergea perfect acum nu stiu ce are. la unul dintre ele imi cerea mss-dos. L-am descarcat, instalat dar nimic. ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| itsoft a răspuns:

Mersi-dos iti cere discketa. Dar mai exista o varianta ia hdd de la pc asta al doilea si pune-l la primul formnateazal si la urma il pui la loc