| RaZvY01 a întrebat:

Sallut TPU am o problema in legatura cu calculatorul/castile de la calculator. Inainte sa imi resintalez windows aveam windows 7 si imi mergea castile perfect aveam alt driver de sunet.Iar dupa ce mi-am reinstalat windows mi-am bagat xp si pe asta am alt driver si nu mai merg castile din ce cauza sa fie?

5 răspunsuri:
| mariusmeme a răspuns:

Instaleaza driver-ul original al placii de sunet iar daca nu ai driver-ul vezi ce model de placa ai si descarca driverul de pe net. sper ca te-am ajutat

| RaZvY01 explică (pentru mariusmeme):

Poti as imi dai un link/

| mariusmeme a răspuns (pentru RaZvY01):

Pai ce model de placa ai?

| RaZvY01 explică (pentru mariusmeme):

ATI Function Driver For High Definition Audio- ATI AA01

| mariusmeme a răspuns (pentru RaZvY01):

Http://www.driverscape.com/......--ati-aa01 sper ca te-am ajutat