| capyson a întrebat:

Am windows xp sp3, si are tema aia normala albastra. Si vreau sa o personalizez putin, adica vreau sa ii schimb culoarea din albastru in negru de exemplu, la bara de start e albastra si vreau s-o fac alta culoarea, dar fara programe cu virusi sau sa imi faca windowsul sa se miste greu. FUNDA!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai asta ar inseamna upgrade, tu vrei niste icon-uri niste schimbari de teme, asta sincer cauta pe internet, dar din cate stiu, trebuie alt windows cu ce vrei tu, nu stiam ca se poate doar addon-uri.