| Millanteria a întrebat:

Bună TPU.
Am word 2007 şi am nevoie urgentă să scriu un număr la o putere la alta putere.
La o singură putere ştiu cum să fac, dar la 2 sau mai multe puteri nu ştiu. Help me, please.
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

Eu am doar WordPad, dar ma gandesc ca poate si Microsoft Word ar putea avea aceasta optiune.Ca atare,
uita-te pe bara de optiuni, si vezi daca ai o iconita ca aceasta"X2".Scrii cifra respectiva, dupa care dai click pe acea iconita, si la final vei scrie cifra puterii respective.